Nonferrometal

`

o nas

FIRMA jest wyłącznym przedstawicielem największych producentów aluminium na rynkach naszego regionu Europy. Dostarczamy najwyższej jakości wyroby wyciskane z aluminium i jego stopów.

Specjalizujemy się w produktach spełniających najwyższe wymagania jakości, wytrzymałości, tolerancji oraz najostrzejsze normy. Produkty naszych dostawców wyznaczają standardy dzisiaj kreując nowe trendy przyszłości branży aluminiowej. Nie ma dla nas wyzwań których nie podejmiemy!

Jesteśmy jednym z głównych dostawców prętów do obróbki skrawaniem gdzie od 2006 roku zapewniamy regularne dostawy największym odbiorcom naszego regionu tj. Polska, Węgry, Czechy, Słowacja i Rumunia.

Naszym dostawcą w tym zakresie jest EURAL GNUTTI SPA największy producent prętów w Europie. Firma dostarcza kilkanaście tysięcy ton aluminiowych półproduktów dla motoryzacji. Nasze aluminium znajdziecie między innymi w bolidach F1 oraz wielu innych High performance pojazdach świata. Najwyższej jakości produkty pneumatyczne/hydrauliczne bazują również na naszych rozwiązaniach.
WWW.EURAL.COM

Dziękując wszystkim obecnym partnerom zapraszamy do współpracy z NONFERROMETAL.

„JAKOŚĆ ZWYCIĘŻA / QUALITY WINS” to motto które doceniane jest od wielu lat przez partnerów NONFERROMETAL w naszym regionie Europy.